Rekuperatory bezkanałowe i ich montaż w obiektach sportowych.

Lubimy spędzać czas w restauracjach, pubach, klubach, na zamkniętych stadionach, pływalniach, halach sportowych, etc., Dlaczego? Ponieważ uwielbiamy dobrą rozrywkę, smaczne jedzenie i spotkania towarzyskie. Jednak, to nie wszystko. Sukces obiektów gastronomicznych i sportowych tkwi również w systemie wentylacyjnym.

To właśnie on sprawia, że mimo tłoku mamy, czym oddychać, nasz organizm otrzymuje dawkę zdrowego, czystego, nawilżonego powietrza. A wszystko to, dzięki odpowiedniej wentylacji. Jaki rodzaj wentylacji najczęściej wybierany jest przez właścicieli tego rodzaju obiektów? Wentylacja nawiewno- wywiewna z rekuperatorami.

Jest to system wentylacyjny, który nie tylko umożliwia zdrową i bezpieczną cyrkulację powietrza, ale również i pozwala odzyskać ciepło, które jest wyrzucane na zewnątrz. Istnieje wiele rodzajów rekuperatorów, które różnią się między sobą budową, zastosowaniem, sposobem montażu. W ostatniej grupie prym wiodą rekuperatory bezkanałowe, czyli urządzenia, które nie wymagają od nas żadnych dodatkowych elementów. To właśnie, dzięki nim możemy zapomnieć o kanałach, przewodach.

Ich sposób montażu i użytkowania sprawia, że nawet laicy doskonale sobie z nią poradzą. Zastosowanie w obiektach gastronomicznych i sportowych rekuperatorów bezkanałowych, to rozwiązanie, dzięki któremu zarówno ich właściciele, jak i użytkownicy będą zadowoleni. Każdy z nich zyska coś dla siebie. Użytkownicy- czyste, zdrowe, nawilżone powietrze, a właściciele- zainteresowanie i niskie koszty eksploatacji.